Pielęgnacja skóry kosmetykami Vichy


Aby właściwie pielęgnować swoją skórę, zwłaszcza kiedy jest ona wrażliwa potrzebna jest odpowiednia diagnostyka. Oczywiście może ją wykonać specjalista dermatolog lub kosmetolog, jednak obecnie, dzięki testowi udostępnionemu na oficjalnej stronie Vichy możemy ją zrobić sami. Po zakończeniu testu dowiemy się jaki kosmetyki będą dla nas najbardziej korzystne. Przede wszystkim, żeby dowiedzieć się jakie kosmetyki należy stosować na naszą skórę, musimy określić jej wygląd oraz elastyczność.

Potem przyjdzie czas na opisanie sposobu codziennego makijażu i demakijażu oraz ewentualnego dyskomfortu odczuwanego podczas czynności oczyszczania twarzy przed snem. Odpowiedzi na te pytania pozwolą określić profil skóry i dobrać najodpowiedniejsza kurację nawilżającą. Może się okazać, że nasza skóra jest bardzo sucha, a wtedy trzeba będzie zastosować krem Aqualia Thermal, a do codziennej higieny używać antyperspirantu Vichy. Do wyboru mamy dwa rodzaje tego kremu.

Zarówno ten o lekkiej konsystencji jak i…

Zarówno ten o lekkiej konsystencji jak i bogatej nawilża przez 48 godzin po zastosowaniu, poprawia sprężystość skóry i nadaje jej bardziej promienny wygląd pl.wikipedia.org. Należy go stosować rano i wieczorem na po dokładnym oczyszczeniu twarzy. Trzeba wiedzieć, że oba rodzaje kremu są produktami hipoalergicznymi i mogą być stosowane nawet w przypadku ekstremalnie suchej skóry. Kolejnym produktem Vichy zawierającym oryginalna wodę termalna połączoną z kwasem hialuronowym, aquabiorylem i karagenem jest serum Aqualia Thermal.

Serum przeznaczone jest dla kobiet w każdym wieku i o każdym typie cery, nawet tej bardzo wrażliwej. Warto zwrócić także uwagę na kremu Aqualia Thermal SPA na dzień i na noc, których skład został uzupełniony o dobroczynne minerały i olejki roślinne, dodatkowo odżywiające i ujędrniające skórę. Gamę produktów na bazie wody termalnej zamyka roll-on pod oczy. Jego działanie polega na zmniejszaniu opuchnięcia skóry i cieni pod oczami przynosząc natychmiastowe ukojenie.

Rate this post