Technologia LifeWave – Nanotechnologia i Akupunktura


TECHNOLOGIĘ LIFEWAVE OPRACOWAŁ AMERYKAŃSKI BADACZ DR DAVID SCHMIDT. POŁĄCZYŁ ON NAJNOWSZE ODKRYCIA NANOTECHNOLOGII Z TRADYCYJNĄ MEDYCYNĄ CHIŃSKĄ.  Zdaniem wielu naukowców i lekarzy technologia LifeWave jest jednym z największych przełomów w medycynie ostatnich dwudziestu lat.

ROLA DŁUGOŚCI FALI ŚWIETLNEJ

Dr David Schmidt wykorzystał w swoich badaniach światło podczerwone. Od dawna wiadomo, że pewne długości fali świetlnej powodują w ludzkim organizmie specyficzne reakcje mogące powodować samouzdrowienie. Jednym z przykladow jest naturalne wytwarzanie w naszym organizmie witaminy D, pod wpływem światła słonecznego. Dr D. Schmidt badał różne długości fali świetlnej w celu znalezienia takich, które w organizmie będą stymulowały produkcję substancji biorących udział w procesiesamoregenaracji.

ZASTOSOWANIE FALI ŚWIETNEJ

Wykorzystując różne długości fali świetlnej dr Schmidt opracował  bioelektrodydziałające na zasadzie fototerapii. Elektroda staje się aktywna za pomocą ciepłaemitowanego przez organizm. Odpowiednie pasma światła podczerwonego pomagają przywrócić w organizmie prawidłową produkcję substancji odpowiedzialnych za nasze zdrowie lub zwiększyć ich stężenie. Między innymi glutationu, karnozyny czy melatoniny.

Skład bioelektrod

Bioelektroda jest krążkiem o średnicy 2 cm. W jej skład wchodzi woda, tlen, aminokwasy i cukier. Związki te są ułożone za pomocą nanotechnologii w specjalne anteny. Każda bioelektroda wysyła fale o różnej częstotliwości, dzięki czemu każda bioelektroda uruchamia w naturalny i bezpieczny sposób inne  procesy w komórkach naszego ciała.

Właściwości bioelektrod

  • bioelektrody nie uzależniają, ponieważ nie wprowadzają żadnych substancji chemicznych 
  • sygnały wysyłają w każdym kierunku – działają całą powierzchnią

  • podczas działania dochodzi do spalania cukrów zawartych w bioelektrodzie

  • elektrody są wielokrotnego użycia – czas działana około 24 godzin

  • działają przez ubranie

  • zużywają się tylko przy ciele lub po wystawieniu na słońce

Ważne picie wody!!!

Przed przyklejeniem bioelektrody należy wypić 1 do 2 szklanek ciepłej wody, a w ciągu dnia wypić około 2 litrów ciepłej wody. pl.wikipedia.org Wszelkie procesy biochemiczne zachodzą w środowisku wodnym, a zatem elektrody stymulujące produkcję związków samouzdrawiających lepiej dzialają w dobrze nawilżonym organizmie. Jeżeli organizm jest odwodniony, większość procesow biochemicznych przebiega wolniej, a komunikacja układu nerwowego działa słabo.

Rate this post