Uriage Hyseac – dla wymagającej cery tłustej


Dermokosmetyki to asortyment, który kupujemy najczęściej w aptekach, ewentualnie w drogeriach specjalistycznych. Nazwa tych preparatów doskonale oddaje charakter, spektrum działania i specyfikę produktów. Są to bowiem kosmetyki pielęgnacyjne, regenerujące, nawilżające, odżywcze czy przeciwzmarszczkowe. Ale jednocześnie stanowią skuteczną kurację w przypadku różnych problemów dermatologicznych.

Mogą np.:

łączyć w sobie pielęgnację delikatnej, odwodnionej skóry z działaniem anty age czy dobroczynnym wpływem na cerę naczynkową. Nie bez powodu wielu producentów dermokosmetyków to Laboratoria, a kosmetyki są wytwarzane na bazie wody termalnej. Doskonałym przykładem jest Laboratorium Uriage (link), które oferuje szerokie spektrum dermokosmetyków. W tym m. in https://pl.wikipedia.org/wiki/Odm%C5%82adzanie_twarzy. serię Uriage Hyseac. Możemy mieć bardzo różne problemy z cerą, skórą, włosami. W takich sytuacjach zależy nam zarówno na kuracji, leczeniu, jak również na ładnym wyglądzie. Nie inaczej jest w przypadku trudnej cery tłustej, trądzikowej i mieszanej pl.wikipedia.org. Mimo, że wyzwaniem jest głównie nadmierna praca gruczołów łojowych, wydzielanie sebum, zmiany trądzikowe i zanieczyszczenia skóry, warto zadbać także o ładny, zdrowy wygląd skóry.

Dlatego takim zainteresowaniem cieszą się dermokosmetyki…

Dlatego takim zainteresowaniem cieszą się dermokosmetyki. Seria Uriage Hyseac to właśnie preparaty, które łączą w sobie lecznicze działanie na wymagającą skórę tłustą, z regeneracją, odżywianiem, nawilżaniem, pielęgnacją. Uriage Hyseac to kompletny zestaw preparatów. Takich jak chociażby kosmetyki przeciwsłoneczne, kremy regenerujące, tonik oraz żel oczyszczający kto. Uriage Hyseac to również specjalistyczne preparaty dedykowane szczególnie wymagającej cerze trądzikowej. Znajdziemy tu m. in. Uriage Hyseac krem zwalczający zmiany trądzikowe, sztyft przeciwtrądzikowy czy maseczkę peelingującą. Przy tłustej albo mieszanej cerze niezbędny będzie również krem matujący.

Rate this post